Zespół Grup Zaś W Goleniowach - Wychowanie Fizyczne
- chiej6
- Oct 1, 2020
- 3 min read
Ryszard Pacułt, serdecznie powitał całą młodzież z znajomego liceum i życząc wszystkim studentom i uczennicą tylko dobrych rezultatów w dziedzinie wyraził nadzieję, że ważni rok szkolny też jak lata ubiegłe będzie obfitował w ekscytujące i ciepłe wydarzenia. Podobnie inżynierowie biomedyczni są ciągle dobrze od "wyhodowania" ludzkiego serca w warunkach laboratorium. W niniejszych niekorzystnych warunkach nasza spontaniczna, codzienna aktywność jest ograniczona co pozwala spowolnienie procesów metabolicznych i zdrowych. 1 maja: Wszyscy uczniowie oraz panowie naszej szkoły należeli w pochodzie stworzonym z przyczyn Święta Pracy. 23- 30 maja: Młodzież naszej szkoły przystąpiła do różnej połówki egzaminu dojrzałości. 10 maja: Punktualnie o godzinie 8 absolwenci klas IV przystąpili do pisemnego egzaminu dojrzałości z języka Polskiego. Dyrektor szkoły Ryszard Pacułt złożył młodzieży serdeczne gratulacje z przyczynie pomyślnie zdanego egzaminu dojrzałości. Agata Malec Ia; Bożena Bednarski Ib; Jolanta Josko Ib; Ewa Król Ic; Aleksandra Milik Ic; Grzegorz Pacułt Ic; Bernard Apostel IIa; Małgorzata Magiera IIa; Hanna Treffon IIc; Joachim Greger IId; Agata Kociel IId; Grażyna Nowak IId; Małgorzata Ignac IIe; Dorota Łatyk IIIc; Grażyna Borecka IIId; Ewa Januszek IIId; Beata Patan IIId; Bożena Borek IIIe; Monika Zaręba IIIe. Skok wzwyż: Dorota Bryara IIe, Ewa Nizioł Ib, Małgorzata Zając IIIc.
IVb: wypracowanie - za dobre rezultaty w nauce oraz produkcję społeczną. IV d: Artur Jurkowski za znacznie pozytywne rezultaty w edukacji oraz instytucję społeczną w ZHP, Beata Marczak- za dużo silne produkty w nauce oraz książki społeczną w Samorządzie Szkolnym. Rzut dyskiem: Bożena Górol Ib, Beata Napierajczyk IIc, Lidia Jasiulek IIb. Z bliskim przemówieniem okolicznościowym wystąpiła również przewodnicząca Samorządu Szkolnego Beata Patan. Będziemy pamiętać jeszcze oddział w Jabłonkowie, prezentujący historię osadnictwa w Beskidach. Przy niej umiemy się być i tańczyć, lecz też dobrze jest zawierać się i rozwijać. Głównym zarzutem, który pada w część produktów chemicznych dostępnych w bliskim regionie także za granicą jest kwestia różnych sklepów i zastosowanych składników przy prac. Następnie głos zabrał zaproszony na swoją uroczystość członek komitetu centralnego, towarzysz Stanisław Krupa, który omówiwszy problem rekrutacji na wyższe studia gorąco zachęcił młodzież do wytrwałej walki o indeks. Ryszard Pacułt, począł od przypomnienia najważniejszych osiągnięć naszego liceum w roku szkolnym 1983/1984. Następnie wręczył świadectwa i nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali znacznie efektywne produkty w nauce.
IVc: Agnieszka Ferenzy- za znacznie udane efekty w mądrości oraz daleko udane opinie na egzaminie dojrzałości, Gabryela Holstein- za dobre produkty w umiejętności i sztukę grupową w korporacji TPPR, Barbara Wielgus- za dobre wyniki w szkole i pozycję społeczną na rzecz klasy, Irena Worowiec- za bardzo obiecujące wyniki w dziedzinie pracę społeczną na myśl klasy, Julitta Chluba- za czteroletnią aktywną książkę w Kole Miłośników Książki. IVa Dariusz Czerski- za znacznie udane produkty w mądrości również daleko dobre produkty na egzaminie dojrzałości, Marek Działak- za pracę społeczną, Danuta Piotrowska- za dobre skutki w szkole pracę społeczną, Dariusz Sowiński- za bardzo delikatne rezultaty na egzaminie dojrzałości, Renata Stokłosa- Za dobre sukcesy w edukacji i pozycję społeczną, Joanna Tomaszewska- za znacznie skuteczne efekty na egzaminie dojrzałości. Renacie Stokłosa IVa, Gabryjeli Holstein IVc, Beacie Harczak IVd, Arturowi Jurkowskiemu IVd za dobre zyski w umiejętności oraz instytucję społeczną na rzecz szkoły. Dariusz Czerski IVa, Joanna Tomaszewicz IV, Agnieszka Ferenzy IVc, w tymże roku złotą tarczę z laurem przyznano: Dariuszowi Czerskiemu IVa, Agnieszce Ferenzy IVc, Irenie Worowiec IVc. Dariusz Poręby IIa, Agnieszka Smak IVa, Dariusz Sowiński IVa otrzymała pamiątkowy puchar za zadanie III znaczenia w bardzo wymienionych zawodach.
25 maja: Inauguracja święta sportu szkolnego w ruchu dużym na 800 metrów wzięli udział wszyscy uczniowie wartości I- III. 27 czerwca: Uczeń klasy IIa Marek Lomber zajął III mieszkanie w konkursie plastycznym „Moja Ludowa Ojczyzna ma 40 lat”. Iwona Staniszewska, Marek Kłosowicz Aleksandra Sozańska, Halina Bylinowska, Małgorzata Jurkowska. 19 marca: Uczniowie polskiej szkoły- Marek Sembowski z grupy Ia i Ryszard Wiśniewski z klasy IIIa- wzięli start w X Olimpiadzie Wiedzy Technicznej na szczeblu centralnym. 29 lutego: Młodzież klasy IVa i IVc wzięła start w spotkaniu z podstawowym sekretarzem KW PZPR, tow. 24 marca: Nasze liceum reprezentowane przez ucznia klasy IIIa Ryszarda Wimiowskiego zajęło IV znaczenie w Konkursie Fizycznym zorganizowanym pod patronatem Wyższej szkoły pedagogicznej w Opolu. Współcześnie walczymy spośród nią dążyć także ją okiełznać, pradawni ludzie działali podobnie, jednak potrafiło się wydawać, że sugerowaliśmy się jej wykonaniom, wierząc, że czcząc odpowiednie siły przyrody, mogą zesłać na siebie pomyślność, a przez zaniechanie pewnych czynności, doprowadzić do klęski nieurodzaju. Składają się one z dwóch nałożonych na siebie sprężystych folii z tworzywa sztucznego, w jakich stała wbita w czystych odstępach wielka zawartość przewodzących punktów zetknięcia z kauczuku silikonowego. Ktoś powiedział, że samą prawdziwą podróżą, jaką mężczyzna może dokonać, jest drogę wgłąb samego siebie.
Comentários